Metal Ligaen

Metal Ligaen

UGENS HOLD PÅ FACEOFF.DK – hvem er med?

En forsinket udgave, men vi når det lige, før næste uge går i gang. Ugens hold er klar, og vi […]

Tissot-1
Faceoff fb kampagne

Metal Ligaen 18/19

PosHoldGPWLOTWOTLPTS
1Rungsted Seier Capital221543051
2SønderjyskE221242444
3Frederikshavn White Hawks221174041
4Aalborg Pirates231282141
5Herning Blue Fox22893232
6Esbjerg Energy227103229
7Rødovre Mighty Bulls21590722
8Herlev Eagles216131121
9Odense Bulldogs214160113

Seneste runde i Metal Ligaen

Dato Hold Resultater

Ugens kampe i Metal Ligaen

Dato Hold Tid
Rødovre Mighty Bulls
Odense Bulldogs
Frederikshavn White Hawks
Herlev Eagles
Esbjerg Energy
SønderjyskE
Odense Bulldogs
Rødovre Mighty Bulls
SønderjyskE
Esbjerg Energy
Herlev Eagles
Rungsted Seier Capital
Rungsted Seier Capital
Herlev Eagles
Rødovre Mighty Bulls
Frederikshavn White Hawks